Ondra Glaser

Psycholog, Vědecký výzkumník

Můj osobní profil

"Já, mimo práci."

Mimo psychologii mám plno dalších zájmů. Ve volném čase hraji basketbal a jsem veliký fanoušek NBA. Fandím Miami Heat a nejoblíbenějším hráčem je obránce Dwyane Wade.


Jak již bylo zmíněno jinde, našel jsem se v programování a vývoji aplikací. Nyní se zaměřuji převážně na Android (Java+XML), ale postupně se pomalu seznamuji i s jinými platformami a jazyky. Sice jsem stále na začátku cesty, ale jelikož je to pro mě zábava, učím se velice rychle.
Popsal bych se jako lehkého šílence závislého na adrenalinu :). Nikdy nechci odmítnout příležitost udělat něco nekonvenčního a zvláštního či neobvyklého (např. Flash moby, experimenty, atd.).
Další věcí, která mě zajímá je kinematografie. Jsem schopný strávit hodně času sledováním a diskuzí nad zajímavými, nejasnými, kontroverznímy a hlubokými filmy, jako jsou například Enemy, Holy Motors, Taxidermia, atd. Tento zájem se vztahuje také na podobné knihy, ale bohužel poslední dobou nemám tolik času na čtení delších a náročnějších titulů.
Z televizních seriálů bych vypíchl britský seriál Dr. Who, americký Parks & Recreations, či seriály jako South Park nebo Simpsons. Sleduji pořady jako Last Week Tonight, nebo Tonight show with Jimmy Fallon.
Macklemore, Eminem nebo Tim Minchin jsou hudební osobnosti, které na mě měly velký vliv a zůstali v mém hlavě a dostali se mi do srdce.

Níže můžete najít kontakt na mě a zároveň odkaz na mé profily na sociálních sítích. Neváhejte mě kontaktovat!